SPOR
Giriş Tarihi : 01-02-2021 17:10   Güncelleme : 01-02-2021 17:10

ELAZIĞSPOR TRANSFER TAHTASINI AÇAMADI

ELAZIĞSPOR TRANSFER TAHTASINI AÇAMADI

Tetiş Yapı Elazığspor, tıpkı sezon başında olduğu gibi Ara Transfer Dönemi’nde de transfer engelini kaldıramadı. Sorunlu 54 dosya nedeniyle transferi açamayan Bordo-Beyazlı temsilcimiz, yoluna mevcut kadrosuyla devam etmek zorunda kaldı.

Elazığspor’da transfer için umutlu bekleyiş hüsranla sona erdi.

2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren ve Ara Transfer Dönemi’nde kadrosunu güçlendirerek eksik mevkilere takviye yapmayı planlayan Bordo-Beyazlı temsilcimiz, transfer engelini kaldırılamadı.

Bugün saat 17.00’de sona eren Ara Transfer Dönemi öncesinde hem yerli hem de önceki sezonlarda takımda görev yapan yabancı futbolculara borcu bulunan ve ödeme yapmadığı için transfer yasağı devam eden Elazığspor’da umutlar yine bir başka bahara kaldı.

Ara Transfer Dönemi’nde kadrosundan Ömer Yıldız, Murat Ceylan, Ahmet Doğan, Onur Alsu ve Tufan Kelleci gibi isimleri kaybeden Bordo-Beyazlı ekibimiz transfer yasağını kaldıramadığı için yoluna mevcut kadrosuyla devam etmek zorunda kaldı.

Küme düşmeme mücadelesi veren Tetiş Yapı Elazığspor, sezonun 21. Haftası öncesinde puan cetvelinde topladığı 21 puan ile 16.Sırada bulunuyor.