SPOR
Giriş Tarihi : 02-02-2021 13:45   Güncelleme : 02-02-2021 13:45

COŞKUN: İYİ GİDİŞİMİZİ SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ

COŞKUN: İYİ GİDİŞİMİZİ SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ

İRFAN ARSLAN

 Harbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligindeki temsilcimiz Birevim İl Özel İdarespor’da Mili maç arası nedeniyle oyunculara verilen izinlerin bittiği ve Bordo Beyazlı temsilcimizin yarından itibaren çalışmalarına başlayacakları açıklandı.

 Birevim İl Özel İdare Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Orçun Coşkun, Avrupa Kupası ve ligde Adana deplasmanında aldıkları galibiyet ile iyi bir seri yakaladıklarını belirterek, ”Milli maç dönüşünde bu seriyi devam ettirmek istiyoruz. Biz sezona başlarken hedeflerimizi belirtmiştik. Bu hedeflerimiz ligde geçen yıl olduğu gibi ilk sekiz takım arasında yer almak, Avrupa Kupasında da en az Çeyrek final maçı oynamaktı. Şimdi bu hedeflerimize ulaşmak için mücadele veriyoruz. “ dedi

 AVRUPA’DA RAKİP KAYSERİ BELLONA

EuroCup Women’de grup maçlarını üç galibiyet alarak lider olarak tamamladıklarını belirten Coşkun, ”Şimdi Çeyrek Finale yükselmek için Kayseri Bellona ile eşleştik. Bu maçı nerede oynayacağız henüz açıklanmadı. Avrupa da oynayabiliriz ülkemizde. Yer alacağımız grupta Macaristan ve İspanya temsilcileri de yar alacaklar. Kayseri Bellona engelini aştığımız takdirde Çeyrek Finale yükselmiş olacağız. Bu takdirde Kayseri Bellona maçının ardından grupta ki Macaristan ve İspanya temsilcilerinin oynayacağı maçın galibi ile Çeyrek finalden Yarı finale yükselmek için karşılaşacağız.

Hedeflerimize ulaşmak adına bugünden itibaren takımımız, Milli Takımlarında bulunan yerli ve yabancı oyuncularımızın haricinde çalışmalarına başlayacaklar. Zorlu bir süreç bizi bekliyor.Biz de buna hazırlık yapacağız” dedi.