YEREL
Giriş Tarihi : 02-02-2021 16:55   Güncelleme : 02-02-2021 16:57

KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇOPUR, ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI

KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇOPUR, ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI

Ak Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, yapılacak olan 6. Olağan kongresinde aday olmayacağını açıkladı.

Ak Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yapılacak olan 6. Olağan kongresinde aday olmayacağını açıkladı.

Çopur yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“2008 yılında AK Parti Kadın Kolları Başkan yardımcısı olarak başlamış olduğum bu kutlu yola 2015 yılından itibaren de İl Kadın Kolları Başkanı olarak devam ettim. Bu süre içinde Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki bu kutlu davada hizmet etme imkânı buldum. Yapılacak olan 6. Olağan Kongrede aday olmayacağımı, AK Parti'nin bir neferi olarak çalışmalarımı devam ettireceğimi ifade etmek istiyorum. İl Kadın Kolları Başkanı olarak başta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'a, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Sn. Lütfiye Selva ÇAM'a, ve Başkan yardımcılarıma Önceki dönem İl başkanıma, Milletvekillerime, İl başkanıma, İl Belediye başkanıma, ilçe ve belde belediye başkanlarıma, Merkez ilçe ve Gençlik Kolları başkanlarım ve yönetimlerine Tüm Elazığ teşkilatına birlikte birçok çalışmalara imza atmış olduğum gecesini gündüzüne katan saat merhumu gözetmeyen çalışma ve yol arkadaşlarıma, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen bütün herkese ve en önemlisi Elazığlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”