YEREL
Giriş Tarihi : 03-02-2021 15:53   Güncelleme : 03-02-2021 16:32

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Erhun Karakuş, gazetemizde genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan Metin Erol’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Erhun Karakuş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Haberkent Gazetesi’nde Genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan Metin Erol’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Yeniden Refah Partisi heyetini gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç ile genel yayın yönetmenimiz Metin Erol ağırladı.

“HABERKENT’TE FARK HİSSETTİRECEK”

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Karakuş, “Yeniden Refah Partisi il teşkilatı olarak Haberkent Gazetesi’nde genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan kıymetli ağabeyimiz Metin Erol’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisinin Kanal 23 Televizyonu’nda yapmış olduğu hizmetlerle birlikte Elazığ’ın medya sektöründe bir çıta daha yükseldiği kanaatindeyim. Göreve başlamış olduğu her yerde başarıları da beraberinde getirmiştir. Bu kalitesiyle Haberkent Gazetesi’nde de fark hissettireceğini düşünüyorum. Metin Beyin yeni görevi Haberkent’te daha güzel günler geleceğinin işaretidir. Kendisine yeni görevinde tekrardan başarılar diliyoruz” dedi.

ÇİÇEK YERİNE FİDAN BAĞIŞI..

Ziyarette örnek bir davranışa imza atan İl Başkanı Karakuş, ”Tabiki ziyaret kültürümüzde çiçek takdim etmenin klasik olduğunu düşündüğümüzden dolayı çiçek yerine Metin Erol beyin adına TMO Vakfı tarafından Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde 10 adet fidan dikiminin gerçekleştirilmesi için bağışta bulunduk. Bu sertifikayı da kendisine takdim ettik. Bundan sonraki süreçte ilimizin tüm bürokrat ve siyasilerin aynı davranışta bulunarak çiçek yerine ziyaret ettiği kişi adına fidan bağışı yapmalarını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

“ÇİÇEK YERİNE FİDAN BAĞIŞI ANLAMLI BİR DAVRANIŞ”

Genel yayın yönetmenimiz Metin Erol ise, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada,”Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatının nezaket ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca çiçek yerine anlamlı bir davranış sergileyerek şahsım adına Kovancılar ilçemizde fidan bağışında bulunması mutlu etti bizleri. Bu nedenden dolayı kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı iletiyorum.  Parti çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.