YEREL
Giriş Tarihi : 03-02-2021 16:20   Güncelleme : 03-02-2021 16:20

MHP MECLİS GRUBU’NDAN O BULVARIN İNCELENMESİ ÖNERGESİ

MHP MECLİS GRUBU’NDAN O BULVARIN İNCELENMESİ ÖNERGESİ

Son bir ayda 6 kişiye mezar olan Necmettin Erbakan Bulvarı Elazığ belediyesi Şubat Ayı meclis toplantılarının gündemine de geldi. MHP Meclis Grubu, bulvarın incelenmesi için önerge verdi.

2017 yılında yapımı tamamlanarak hizmete açılan ancak sık sık kazaların meydana geldiği Necmettin Erbakan Bulvarı’nda bir ay içerisinde meydana gelen kazalarda hayatını kaybedenlerin sayısı 6 oldu. MHP Belediye Meclis Grubu, bulvarda Ulaşım Komisyonu tarafından inceleme yapılması, caydırıcı önlemler alınması ve çözüm bulunması için Belediye Meclisine gündem dışı önerge verdi.

Konuyla ilgili olarak MHP Meclis Grubu tarafından verilen önergede, “Son zamanlarda Necmettin Erbakan Bulvarında can kayıplı kazalar meydana gelmiştir. Bu kazaların yaşanmaması için gerekli yol çalışmaları ve caydırıcı önlemleri içeren tedbirler alınması gerekmektedir. Bu sebeplerle gerekli çalışmaların yapılması için Ulaşım Komisyonunda incelemelerin yapılmasını, çözümler üretilmesini MHP Grubu olarak arz ederiz” ifadeleri kullanıldı.