YEREL
Giriş Tarihi : 05-02-2021 14:16   Güncelleme : 05-02-2021 14:28

BAŞHEKİM PROF.DR. KELEŞ: ÇALIŞANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

BAŞHEKİM PROF.DR. KELEŞ: ÇALIŞANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde 3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında görev yapan şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız düzenlenen etkinlikte biraraya geldiler.

Hastane Başhekimliğince düzenlenen etkinlikte şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız bir araya geldiler. Hastanemiz konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Başhekim Prof.Dr. Erol Keleş, hastane  yöneticileri ve Rönesans İşletme Hizmetleri yöneticileri; şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanları katıldılar. 03.02.2021 tarihinde düzenlenen programda çalışanlarımıza teşekkür belgeleri takdim edildi.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan hastane  Başhekimi Prof Dr.Erol Keleş , “Öncelikle şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Kahraman şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli mesai arkadaşlarımız ile gazi ve gazi yakını çalışanlarımıza hoşgeldiniz diyorum. Hep birlikte bir aile bilinciyle hereket ederek hizmetlerimizi sunarken, bizler de çalışanlarımızın her daim yanında olma gayreti içinde olacağız. Şehit yakını, gazi ve gazi yakını çalışanlarımız ve bu vesile ile tüm fedakâr sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim.”dedi.

Teşekkür belgelerinin takdim edilmesiyle devam eden etkinliğimiz aile fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.(Haber Merkezi)