SİYASET
Giriş Tarihi : 05-02-2021 18:00   Güncelleme : 05-02-2021 18:00

AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI ŞAVLI, GÖREVİNE BAŞLADI

AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI ŞAVLI, GÖREVİNE BAŞLADI

Ak Parti Genel Merkezi tarafından Elazığ il Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan Canan Şavlı görevine başladı.

Canan Şavlı’yı İl Binasında AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri karşıladı.

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, kadın kollarında yaşanan bayrak değişimi ile yola güçlenerek devam edeceklerini söyledi. AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ‘’Bir bayrak değişimidir. Ondan önce kadın kolları başkanlığımızı yapan Gülersem hanım 6 yıla yakın görev yaptı. Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Canan hanıma da yeni siyasi hayatında başarılar diliyoruz. Her zaman söylediğimiz bir şey var bizim Ak Parti’nin gizli kahramanları hanımlar, kadınlar önemlidir. Bundan sonraki süreçte de Elazığ’da yeni bir yapılanma sürecine girilecektir. Hem geçmişte hizmet yapmış arkadaşlarımızı kardeşlerimizi, bacılarımızı davet edecekler hem de yeni davetleri olacaktır. Bizler de elimizden geldiği kadar kendisini yalnız bırakmadan Ak Parti şemsiyesi altında siyaseti birlikte yapmaya çalışacağız. Önümüzde çok daha güzel günler bizi bekliyor inşallah.’’dedi.

Kararlı bir şekilde Elazığ’a hizmet edeceklerini kaydeden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Canan Şavlı ‘’Bu davaya gönül veren biz Ak Kadınlar hizmet noktasında bize sıra geldiğinde seve seve canı gönülden partimizin hizmet erlerine katılıp görev üstlenmekten asla kaçınmayız. Liderimizin ifadesi ile birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Aşkımız, sevdamız, yarınımız vatanımız var. Bu kararlılıkla Elazığ’ımıza davamıza rabbim güç kuvvet verdikçe devam edeceğiz. Görevi devraldığım Gülersem başkanıma yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Beni bu göreve layık gören başta partimizin büyük lideri Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlarıma, milletvekillerimize, il başkanımız Şerafettin Yıldırım beye, Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na ve tüm teşkilattaki arkadaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.