HABER
Giriş Tarihi : 06-02-2021 18:21   Güncelleme : 06-02-2021 18:21

BAŞKAN GÜNDOĞAN’DAN BAŞKAN ARISOY’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN GÜNDOĞAN’DAN BAŞKAN ARISOY’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, 24 Ocak Elazığ depreminde hemşehrilerini yalnız bırakmayan İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’u ziyaret etti.

“DESTEKTEN YARDIMDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİK”

 Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, “Ocak depreminde ülkemizin bir çok yerinde bizi ziyarete gelen başkanlarımız misafirlerimiz oldu. Zeytinburnu belediye başkanımızda o zaman bir zati gelip sahada da gezmişti. Tabi pandemiden dolayı iade-i ziyarette bulunamadık. Dolasıyla bugün kendisine bir ziyarette bulunup o gün bize gösterdiği ilgiden alakadan dolayı ilçemize verdiği destekten yardımdan dolayı hem bir teşekkür ettik hem bir ziyarette bulunduk. Kendileri de sağ olsunlar hoş karşıladılar bizi” diye kaydetti.

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, Sivrice ilçesinde depremin ardından devam eden çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Hemşehrimiz Rıdvan Çakar da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ HER ZAMAN SİVRİCE’NİN YANINDA”

 Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Hemşehrimiz Rıdvan Çakar, “Deprem ziyadesinde biz Belediye Başkanımız Ömer Arısoy ile ziyaret etmiştik. Dertleri ile dertlenmek için ziyaret edip sıkıntılarını paylaşmak için gittik. Bugün ise başkanımız bizi ziyarete geldi hoş gelmiş. Zeytinburnu Belediyesi her zaman Sivrice’nin yanında. Her türlü hem maddi hem manevi hep destekçisi” diye ifade etti.