YEREL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 12:42   Güncelleme : 08-02-2021 12:42

AHMET DOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AHMET DOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ahmet Doğan Elazığ Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 2021 yılı içerisinde yapılacak olan genel kurulunda aday olacağını açıkladı.

Ahmet Doğan, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada adaylığını kamuoyuna duyurdu.

Açıklamada kendisinden ve yaptığı faaliyetlerden söz eden Ahmet Doğan, “Elazığ doğumluyum. ilk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimimi Kütahya İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladım. 29 yıl bir kamu bankasında görev yaptım. 16 yıl boyunca Elazığ merkezde bankanın çeşitli kademelerinde görev yaptım. 1 Yıl Diyarbakır Şube Müdürlüğü, 2 Yıl Tunceli Şube Müdürlüğü, 4 Yıl Elazığ Sanayi Sitesi Şube Müdürlüğü ve son olarak 5 yıl Adıyaman Merkez Şube Müdürlüğü görevinde bulundum. Kamu bankasında görev yaptığım süre içerisinde ekonomimizin temel taşı olan esnaf ve sanatkârlarımızla sürekli iç içe olduk, son yedi aydır şoför esnafı olarak faaliyet göstermekteyim” dedi.

Aday olduğunu belirten Doğan, Elazığ’da faaliyet gösteren esnaflara iyi hizmet sunmak, şeffaf, katılımcı, ortak akıl ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile esnaf odası, meslek kuruluşu başkan ve temsilcileri ile kuracağı diyaloglarla, yapacağı istişarelerle her türlü sorun ve ihtiyaçlara kolaylık sağlayacağını belirtti.

Doğan açıklamasının devamında, “Adaylığımın esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.