YEREL
Giriş Tarihi : 09-02-2021 08:44   Güncelleme : 09-02-2021 08:44

İPEK YOLU GENÇLİK MERKEZİ EĞİTİMLERE BAŞLIYOR

İPEK YOLU GENÇLİK MERKEZİ EĞİTİMLERE BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Türkiye ve Avrupa'nın en büyüğü olma özelliği bulunan tüm enerjisini kendisi üreten İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, pandemi kısıtlaması gereği eğitime kademeli olarak başlıyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2019 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında Desteklenen İpek Yolu İllerindeki Kadın Ve Gençlerin Aktif Yaşama Dahil Edilmesi Ve İstihdama Katkı Projesi" Kapsamından PCM ( Proje Döngüsü Yönetimi Eğitim Programı)  1-2-3-4 Mart’ta Elâzığ'da gerçekleşecek.

4 gün sürecek olan eğitim 3 gün teorik 1 günde uygulamalı olarak gerçekleştirecek. 32 saat sürecek eğitim için 18 ve 30 yaş arasında Elazığ’da ikamet eden vatandaşlar katılabilecek. Katılım ücretsiz olacak ve etkinlik sonunda katılımcılara sertifika verilecek. Son başvuru tarihi 15 Şubat.

Ak Parti MYKY üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İpek Yolu Gençlik Merkezi’nin kademeli olarak eğitimlere başladığını duyurdu.

Milletvekili Bulut sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ‘’ Sevgili Gençler İpek Yolu Eğitimlerine kademeli olarak (pandemi kısıtlamaları gereği) başlıyor. İlk Eğitim “Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitimi” Eğitimi al ekibini kur projeni yaz fırsatlardan faydalan! Başvuru için linke tıklaman yeterli.’’ İfadelerini kullandı.

Başvuru bilgilerinin detaylarını öğrenmek için tıklayınız.