YEREL
Giriş Tarihi : 09-02-2021 14:41   Güncelleme : 09-02-2021 14:41

ÇINAR: OLUMSUZ GİDİŞE DUR DİYECEĞİZ

ÇINAR: OLUMSUZ GİDİŞE DUR DİYECEĞİZ

İRFAN ARSLAN

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele veren Karakoçanspor Fk. Yarın deplasmanda oynayacakları Somaspor maçı hazırlıklarını bugün yapacakları idmanla tamamlayacak. Karakoçanspor FK. Teknik Direktörü Ender Çınar ikinci yarı ile birlikte arzu ettikleri sonuçların uzağında kaldıklarını, yarın oynayacakları Somaspor maçında bu olumsuz gidişe dur demenin mücadelesini vereceklerini belirtti.

Karakoçanspor FK.’nin yeni Teknik Direktörü olarak takımını bu maça hazırlayan Ender Çınar” Takım olarak gerçekten iyi bir kadroya sahibiz.Tek eksiğimiz 3. Bölgede ürettiğimiz pozisyonları neticeye yansıtmakta yaşadığımız sıkıntılar.Bunun çözümü için gerekli çalışmaları yaptık. Tabiki kısa sürede bu sıkıntıya çözüm getirmemiz  mümkün değil. Bu konuda yapacağımız çalışmalar ile sıkıntı giderdiğimiz bu maçlarımıza yansıyacak ve istediğimiz sonuçları almaya başlayacağız.

Somaspor şu anda grup lideri. Bizim için bu maç önemli. Liderden istediğimizi alarak hem hedefimize doğru bir adım atmak hem de moral motivasyon olarak güçlenmek istiyoruz. Bu maçın hazırlıklarını bugün yapacağımız ter idmanı ile tamamlayıp maç saatini beklemeye başlayacağız.” Dedi

Hakemler açıklandı

Öte yandan yarın oynanacak olan Somaspor- Karakoçanspor FK. Maçını yönetecek hakemlerde açıklandı. MHK’nın açıklamasına göre bu karşılaşmayı Yücel Büyük yönetecek. Büyük’ün yardımcılıklarını Hakan Eygü ve Kenan Özcan yapacaklar. Müsabakanın 4. Hakemi ise Nurhak İbili olacak.