SPOR
Giriş Tarihi : 10-02-2021 13:24   Güncelleme : 10-02-2021 13:24

KAPTAN KADİR BEKMEZCİ: KARABÜKSPOR MAÇINDAN DERS ÇIKARDIK

KAPTAN KADİR BEKMEZCİ: KARABÜKSPOR MAÇINDAN DERS ÇIKARDIK

Tetiş Yapı  Elazığspor'un Tecrübeli Kaptanı Kadir Bekmezci, Kardemir Karabükspor mağlubiyeti, kalan maçlar konusunda açıklamalarda bulundu...

Kardemir Karabükspor Maçı'nda alınan yenilgi sonrası çok üzgün olduklarını, morallerin halen düşük olduğunu ifade eden Kaptan Kadir Bekmezci; "Böyle kaybedecek hiçbirşeyi olmayan takımlara karşı oynamak çok zor. Tabi moraller ister istemez halen düşük ama futbolda her zaman önüne bakmak zorundayız. Karabükspor Maçı'nı unutup Pazar günü deplasmanda oynayacağımız zorlu Turgutluspor maçına iyi konsantre olmamız gerekiyor." dedi.

"Futbolda her zaman önüne bakmak zorundayız."başarılı orta saha Turgutluspor Maçı'nı kazanarak Karabükspor Maçı'nı telafi etmek adına mücadele edeceklerini belirterek Bordo-Beyazlı Taraftarların bu zorlu günlerinde kendilerine destek olmaları çağrısında bulundu.

Kadir Bekmezci'nin açıklamalarına şöyle devam etti.

"Maalesef takım arkadaşlarım ve ben çok çok üzüldük. Hiç beklenmedik bir mağlubiyet aldık. Bu ligde herkes birbirini yenebilecek durumda. Böyle kaybedecek hiçbirşeyi olmayan takımlara karşı oynamak çok zor. İlk yarı maçı kazanmamız lazımdı. Yoksa takıma direnç geliyor ve yediğimiz talihsiz golden sonra tamamen moraller düştü. İnşallah bu maçtan büyük bir ders almış olduk."

"Tabi moraller ister istemez halen düşük ama futbolda her zaman önüne bakmak zorundayız. Karabükspor Maçı'nı unutup Pazar günü deplasmanda oynayacağımız zorlu Turgutluspor maçına iyi konsantre olmamız gerekiyor. Tek düşüncemiz Karabükspor maçını telafi etmek. Deplasmanda alacağımız galibiyet ile tekrar moralimizi düzeltmek istiyoruz. Tabi kolay maç olmayacak. Ama ben ve takım arkadaşlarım terimizin son damlasına kadar tüm mücadelemizi sahaya yansıtacağız."