SPOR
Giriş Tarihi : 11-02-2021 14:19   Güncelleme : 11-02-2021 14:19

COŞKUN: MİTCHELL HENÜZ GELMEDİ

COŞKUN: MİTCHELL HENÜZ GELMEDİ

İRFAN ARSLAN

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele veren Birevim il Özel İdare Kadın Basketbol takımı, hafta sonunda kendi sahasında oynayacağı Nesibe Aydın maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Temsilcimizin ABD’li oyuncularından Mitchell Milli takım maçlarında oynamak üzere gittiği ülkesinden henüz dönmediğini açıklandı.

Birevim il Özel İdare Kadın Basketbol takımı Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Orçun Coşkun “Takımımızda görev yapan Kesley Mitchell Milli takımlarında oynamak üzere ülkelerine gitti. Oyuncumuz Milli takım maçlarını tamamlanamsının ardından bu ülkede yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle uçak kalkmadığı için henüz ülkemize gelemedi. Milli takımlarına giden diğer oyuncularımız Nica Bariç ile Jelena Dubljeviç ülkemize gelerek takımla birlikte çalışmalarına başladılar.

Hafta sonunda önemli bir karşılaşma oynayacağız. Nesibe Aydın da ligin iyi takımlarından biri. Bizim Avrupa’da başlayan ve Adana da devam eden galibiyetlerimize bir yenisini ilave ederek,  hedefimize bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Hazırlıklarımız bu yönde devam ediyor” dedi