YEREL
Giriş Tarihi : 11-02-2021 18:48   Güncelleme : 11-02-2021 18:48

DEVA PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

DEVA PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyelerini gazetemiz genel yayın yönetmeni Metin Erol ağırladı. İl Başkanı Dağhan, ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Şehrimizin önemli yayın kuruluşlarından biri olan Haberkent Gazetesi’ne bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Haberkent Gazetesi’nde genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan değerli Metin Erol’a da yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Basının desteklenmesi gerektiğini her zaman ifade ediyoruz ve özellikle özgür basın hayat kurtarır diyoruz” dedi.

Teşkilat çalışmalarını tamamlamasının ardından sürekli sahada vatandaşlarla birlikte olan Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, parti çalışmalarına ilişkin olarak da şunları söyledi;

“YAPICI BİR SİYASET YAPIYORUZ”

“Kesinlikle yıkıcı bir muhalefet değiliz, tam aksine yapıcı bir siyaset yapıyoruz ve bunun uğraşındayız. Deva Partisi Elazığ il teşkilatı olarak ümitvarız. Gelecek günlerde yapacağımız çalışmalarla, hem şehrimiz hem de ülkemizin önünü açacak projelerle ortaya çıkacağız. Parti çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızla bütünleşmek, sahada onların dertleriyle dertlenmek lafta değil. Şehrimizin her tarafından vatandaşlar mağduriyetlerini iletmek adına bizlere ulaşıyorlar. Vatandaşımız o kadar mağduriyet yaşıyor ki telefonlarımız susmuyor. Bey yurdu’ndan arayıp mağduriyetini dile getiriyorsa, diğer gün Kovancılar’da belediyenin haksız yere meclis üyelerinin akrabalarının işe alındığı şikayetini ulusal gündeme taşıyorsak, Baskil’deki arazi anlaşmazlığı için vatandaş bizi arıyorsa, her gün hak sahibi depremzede vatandaşlarımız arıyorsa, istediğimiz seviyede olmasa bile Elazığ halkına bu sinerjiyi verdiğimize inanıyoruz. Elazığ halkının Deva Partisi’ne ilgi ve sempatisi çok, karşıtımız da yok ancak bu ilginin desteğe dönüşmesi için daha çok çalışmamız gerekiyor”