YEREL
Giriş Tarihi : 11-02-2021 19:11   Güncelleme : 11-02-2021 19:11

'KIRMIZI MONTLULAR GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ'’ TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

'KIRMIZI MONTLULAR GÖNÜLLÜLÜK HAREKETİ'’ TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

İçişleri Bakanlığı ve Elazığ Valiliği desteğiyle kurulan 'Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi' üyeleri, İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Turan Karahan’ı ziyaret etti.

Tamamen gönüllülük ilkesine dayanan ve insanların sıkıntılarını, sorunlarını hiçbir beklenti olmadan karşılayan dernek üyeleri ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen İl Müdürü;“ Arkadaşlarla ilk çalışmamıza, ilimizde 24 0cak 2020 tarihinde meydana gelen depremde depremzedelere yardım ederek başladık. Sizlerin o zaman göstermiş olduğu gayretten dolayı ülkemiz gençliği ile bir kez daha gurur duydum. İl Müdürlüğü olarak birlikte yapacağımız çalışmalar ile güzel projelere imza atacağız” dedi.

Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi Kurucu Genel Başkanı Erhan Eğit ise; Sorumlulukların ve ecdadın bıraktığı emanetin bilincinde bir gençlik olarak, Tarım Bakanlığının son yıllarda gençlerin tarımdaki payını artırmayı hedefleyen desteklerinden ve İl Müdürü olarak bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.