YEREL
Giriş Tarihi : 16-02-2021 19:49   Güncelleme : 16-02-2021 20:00

MİLLETVEKİLİ BALIK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ BALIK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MÜSLÜM DEMİRTAŞ

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Balık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde durmadan milletimize hizmet etmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ve beraberindeki ekip ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Balık, Başkan Kaya ve beraberindekileri gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç, Haberkent Gazetesi ortağı Efraim Gündem ve gazetemiz genel yayın yönetmeni Metin Erol ağırladı.

“KÖKLERİNİ KAZIYANA KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK”

Ziyaret sırasında değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Sermin Balık, “Öncelikle Metin bey kardeşimin yeni görevini tebrik ediyor, Metin bey başta olmak üzere tüm Haberkent gazetesi çalışanlarına, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Geçtiğimiz hafta sonu, ilimizin manevi önderlerinden ömrünü İslam’a adamış Kurra Hafız Abdullah Nazırlı hocamızı kaybettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da hocamızın cenazesine katılmak üzere şehrimize teşrif ederek acımıza ortak oldu. Ben bir kez daha hocaların hocası Abdullah Nazırlı hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum. 

Ayrıca Irak’ın Kuzeyinde bulunan Gara’da alçak terör örgütü PKK tarafından kalleşçe şehit edilen 13 vatan evladımıza Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Eli kanlı hain terör örgütleri ve onlara destek verenler şunu bilsinler ki köklerini kazıyana kadar bu alçaklarla mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir” dedi.

“DAVAMIZIN AMACI MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK”

İl Gençlik kolları ve il kadın kolları kongrelerini coşkulu bir şekilde gerçekleştirdiklerini aktaran Milletvekili Balık, ”Teşkilatımız ile birlikte kongrelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İl Gençlik Kolları ve İl Kadın Kolları kongrelerimizi büyük bir coşku ve heyecan içerisinde gerçekleştirdik. Ben kongrelerimize katılım sağlayan 7’den 70’e tüm hemşehrilerimize, teşkilatımıza bir kez daha sizin aracığınızla teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim davamızın tek amacı milletimizin değerlerini yüceltmek, milletimize hizmet etmek ve mazlumların yanında olmaktır” dedi.

“BİZİM DERDİMİZ ELAZIĞ”

‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla hizmetlerini sürdüreceklerini kaydeden Milletvekili Balık,”Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde durmadan, yorulmadan milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Elazığ’ımızın yaşadığı deprem sonrası vatandaşlarımızın yanında olmak ve onların daha güvenli ve daha konforlu yaşam sürdürebilmeleri için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bizler,  “İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” düsturuyla hareket ederek hizmetlerimizi sürdürüyoruz.  Bizim derdimiz Elazığ… Hemşehrilerimize hakettiği bir yaşam sunmak için uğraş veriyoruz. 

Ben bir kez daha Haberkent Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilen Metin Erol’u tebrik ediyor, sizlere ve Elazığlı hemşehrilerime sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.