SPOR
Giriş Tarihi : 17-02-2021 15:14   Güncelleme : 17-02-2021 15:14

KARAKOÇANSPOR FK. 3 PUAN MUTLULUĞU YAŞADI

KARAKOÇANSPOR FK. 3 PUAN MUTLULUĞU YAŞADI

İRFAN ARSLAN

Stat: Doğukent

Hakemler: Burak Kaplan, Önder Çalış, Fetdah Yiğit

Karakoçanspor FK.: Duhan Çağlar, Mehmet, Hüseyin, Ömer Faruk ( Emirhan Dk.86), Muhammed Sak ( Ahmet Can Dk.74), Muhammed Can ( Semih Dk.70) , Kaan, Ferhat,  Fatih, Seyid Ahmet, Burak

Karşıyaka: Erdoğan, Cenk, Mustafa Aşan, Arif, Doğukan, Harun (Batuhan Dk.46), Battal ( Özkan Dk. 64), Mustafa, Onur ( Özgür Dk.81), İlyas, Muhammed Fatih  ( Namık Dk 69)

Goller: Muhammed Can ( Dk. 15) Ahmet Can ( Dk. 84)

Sarı Kart: Onur, Cenk ( Karşıyaka) Kaan, Hüseyin  ( Karakoçanspor FK.)

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele veren Karakoçanspor FK. Ligin 21 haftasında kendi sahasında Karşıyaka ile karşılaştı. Mavi Beyazlı temsilcimiz her iki yarıda bulduğu goller ile karşılaşmadan 2-0 üstünlükle ayrılarak 5 haftanın ardından üç puan hasretine son verdi.

Karşılaşmaya her iki takımda temkinli başladı. İlerleyen dakikalarda Karakoçanspor FK. Oyunda üstünlüğü ele geçirmeye başladı. Mavi Beyazlı temsilcimiz 15. Dakikada geliştirdiği atakta Muhammed Can ile aradığı golü buldu.1-0 Golden sonra rakip kalede ataklarını artıran Mavi Beyazlı temsilcimiz bulduğu pozisyonları skora yansıtamadı. Konuk Karşıyaka da geliştirdiği ataklarda gol aramasına karşılık istediği pozisyonları bulamadı. Karşılaşmanın ilk yarısı 1-0 Karakoçanspor FK. nın üstünlüğü ile sona erdi.

İKİNCİ YARI

Karşılaşmanın ikinci yarısına ev sahibi Karakoçanspor FK. Farkı artırmak konuk Karşıyaka ise beraberliği sağlamak adına ataklar yaptı. Karşılıklı ataklar ile geçen karşılaşmanın son bölümünde Karşıyaka kalesinde etkisini artıran Karakoçanspor FK. 84. Dakika geliştirdiği atakta Ahmet Can ile golü bularak farkı ikiye çıkardı. 2-0

Karşılaşmanın kalan dakikalarında takımların çabası sonuç vermeyince karşılaşma 2-0 Karakoçanspor FK. nın üstünlüğü ile sona erdi.