YEREL
Giriş Tarihi : 21-02-2021 15:13   Güncelleme : 21-02-2021 15:13

"HOCA ARAYIŞLARIMIZ SÜRÜYOR"

TY Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, Çarşamba günü deplasmanda Kastamonuspor'la zorlu bir maça çıkacaklarını, kümede kalma adına bu maçı kazanmaları gerektiğini söyledi...

Ümit Tekoğlu'nun istifası sonrası hoca arayışlarının devam ettiğine de dikkat çeken Yetiş; " Kendine güvenen, ciddi manada düşünen hocalarımızla görüşüyoruz." dedi.

Yetiş'in açıklamaları şöyle;

KURTULUŞ MÜCADELESİ VERİYORUZ...

"Kastamonuspor'da bizim gibi zor günlerden geçen bir takım. Kümede kalma mücadelesi veren bir takım. Teknik direktörümüzün istifası nedeniyle şuanda bu maça altyapı hocalarımızla hazırlanıyoruz. İyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Etimesgut Belediyespor yenilgisi sonrası futbolcularımızla bir toplantı yaptık. Artık bizim kurtuluş mücadelesi vermemizi kendilerine söyledik. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor. Hoca arayışlarımız da sürüyor. Görüştüğümüz bir kaç tane hoca var. Onlardan cevap bekliyoruz.

*LEVENT ERİŞ VE CAFER AYDIN'LA GÖRÜŞTÜK ANCAK...

"Evet, bizim ilk hoca adayımız Levent Eriş'ti. Kastamonuspor'da kötü sonuçlar alıyordu. Orada istifa edeceğini duyduğumuz için bizde kendisine teklifte bulunduk. Bizim takımı iyi biliyordu daha önce de çalışmıştı. Son dönemlerde bir başarı yakalaşmıştık. Levent Eriş bıraksaydı, bu hocamızı düşünüyorduk. Hocamızın takdiri henüz karar vermemiş bırakıp bırakmama konusunda. Cafer Hocayla da görüştük. Onun görüştüğü takımlar varmış. Zor süreçte olan takımlara hocalar da tereddüt ediyor. Kendine güvenen, ciddi manada düşünen hocalarımızla görüşüyoruz. Pazartesi günü Kastamonuspor'a hareket edeceğiz. Altyapı hocalarımızla gideceğiz. İnşallah iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz. Bizim için çok önemli bir maç. Mutlak kazanmamız gereken bir karşılaşma. Hocamızla da bugün anlaşırsak bugün getiririz. Eğer maç saatine kadar anlaşamazsak, maça altyapı hocalarımızla çıkacağız."