YEREL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 16:41   Güncelleme : 22-02-2021 16:41

ZORLUOĞLU, MOLLAKENDİ BELEDİYESİ’NE ARAÇ HİBE ETTİ

ZORLUOĞLU, MOLLAKENDİ BELEDİYESİ’NE ARAÇ HİBE ETTİ

Bir dönem Elazığ’da vali olarak görev yapan ve şuan da Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini yürüten Murat Zorluoğlu, Mollakendi Belediyesi’ne vidanjör hibe etti. Mollakendi Belediyesi Başkanı M. Enis Doğan, Başkan Zorluoğlu’na teşekkür ederek, beldeye kazandırılan aracın hizmete başladığını ifade etti.

Her fırsatta Elazığ’a ve Elazığlılara olan sevgisini gösteren Başkan Zorluoğlu bir kez daha devlet adamlığını gösterdi. Geçtiğimiz gün Akçakiraz Belediyesi’ne iş makinesi hibe eden Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu, Mollakendi Belediyesi’ne de vidanjör hibe etti.  Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ın girişimleriyle beldeye kazandırılan araç bugün itibariyle hizmete başladı.

“DEVLET ADAMLIĞINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ”

Başkan Murat Zorluoğlu’na memnuniyetini dile getiren Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,  “İlimizde Valilik yaptığı dönemde hemşehrilerimizin sevgisini kazanan değerli başkanımız Murat Zorluoğlu, beldemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet Vidanjör aracını hibe etti. Belde sakinlerimiz adına kıymetli başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Başkanımız, devlet adamlığını bir kez daha göstermiş ve Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği Gönül Belediyeciliğini layıkıyla yerine getirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle aracın beldemize hayırlı olmasını diliyor, önümüzdeki günlerde yeni müjdelerle kamuoyunun karşısına çıkacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.