YEREL
Giriş Tarihi : 01-03-2021 13:50   Güncelleme : 01-03-2021 13:50

OP. DR. ERSÖZ ANADOLU HASTANESİNDE

OP. DR. ERSÖZ ANADOLU HASTANESİNDE

İRFAN ARSLAN

Elazığ’da özellikle Çocuk Cerrahisinde yaptığı çalışmalar ile ön plana çıkan Op. Dr. Fikret Ersöz, Elazığ Özel Anadolu Hastanesinde çalışmalarına başladı.

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fikret Ersöz, yaptığı başarılı cerrahi çalışmaları ile sadece Elazığ’ın değil Bölgenin önde gelen hekimleri arasında yer alıyor. Elazığ’da Fethi Sekin Hastanesinde çalışırken buradan ayrılan ve başka bir özel hastanede çalışmalarını sürdüren Op. Dr. Ersöz, çalıştığı özel hastaneden ayrılarak Özel Anadolu Hastanesinde çalışmaya başladı.

Özellikle Çocuk Cerrahisinde bölgede aranan bir Hekim olan  Op. Dr. Fikret Ersöz, “İlimize ve bölgemizde ki vatandaşlarımıza hizmet noktasında elimden gelini yapıyorum. Bu nedenle sürekli olarak kendimi geliştirmenin çabasındayım. 0-18 yaş arasında Genel Cerrahi, Göğüs cerrahi hastalıkları, Ürolojik hastalıklar, Jinekoloji hastalıklar, Travma, Doğumsal baş boyun kitleleri, Kasık fıtığı, inmemiş testis, apandisit, İnvaginasyon, Bağırsak travmaları, Yeni doğan cerrahi Hastalıkları gibi alanlarda hastalarımıza Özel Anadolu Hastanesi çatısı altında hizmet vermeye devam edeceğim.” dedi