YEREL
Giriş Tarihi : 02-03-2021 13:31   Güncelleme : 02-03-2021 13:31

TÜRK HAVA YOLLARI, MART AYI UÇUŞ PLANINI AÇIKLADI

TÜRK HAVA YOLLARI, MART AYI UÇUŞ PLANINI AÇIKLADI

Şubat ayında Elazığ’a Haftada 8 uçuş yapan THY, Mart ayında bu sayıyı 14'e çıkardı.

THY'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Mart ayı uçuş planının güncellendiği duyuruldu.

Türk Hava Yolları (THY), Mart ayı uçuş planına göre, yolcuların 223 destinasyona sağlık ve güvenle ulaştırılacağını duyurdu.

Buna göre, geride bıraktığımız Şubat ayında Elazığ'a haftada 8 sefer düzenleyen THY, Mart ayında bu rakamı 14'e çıkardı.

THY'den yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020-31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi 31 Mart 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız."