SPOR
Giriş Tarihi : 07-03-2021 10:40   Güncelleme : 07-03-2021 12:00

AKKAYA: KUPAYI ELAZIĞ’A GETİRMEK İSTİYORUZ

AKKAYA: KUPAYI ELAZIĞ’A GETİRMEK İSTİYORUZ

Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Aziz Akkaya, Canik Belediyesi karşısında genç oyuncularına yer verdiğini belirtirken, asıl hedeflerinin Kayseri’de oynanacak olan Avrupa Kupası maçları olduğunu belirterek, “4 maçı da kazanıp kupayı Elazığ’a getirmek istiyoruz” diye konuştu.

Zayıf rakibi Canik Belediyespor’u genç oyuncularıyla 83-34 mağlup eden Birevim İl özel idare kadın basketbol takımında baş antrenör Aziz Akkaya maç sonu yaptığı değerlendirmede, genç oyuncularının performanslarından övgüyle bahsetti.

Aziz Akkaya, “Bugünkü maç tabi ki bizim için bir ölçü değil ama gençleri oynattık tamamen Türk kadrosuyla oynadık. Onlar da Türk kadrosuyla oynadılar. Genç oyunculardan büyük katkı aldık. Geçen hafta oynadığımız özellikle Çukurova maçında oyuncularımız maçı kazanmak adına çok güzel işler yaptılar. Şimdi bizim önümüzde çok önemi Avrupa Kupası maçı var. Biz tamamen Avrupa kupasına konsantre olacağız. Önümüzde 4 tane maç var. Bu maçları kazanıp kupayı Elazığ’a getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.