SPOR
Giriş Tarihi : 08-03-2021 14:39   Güncelleme : 08-03-2021 14:39

Eren: Hizmete açılması planlanan spor salonumuz için gün sayıyoruz

Eren: Hizmete açılması planlanan spor salonumuz için gün sayıyoruz

Elazığ Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından Aksaray Mahallesi’nde yapımı devam eden Spor salonunun 23 Nisan da hizmete açılması planlanıyor.

Gençlik İl Müdürlüğü tarafından Elazığ’a bir spor kompleksi daha kazandırılıyor. Aksaray Mahallesinde 2.Ligde voleybol takımımızın olması, dezavantajlı bir Mahalle olması ve spor tesislerinin de az olması nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve uzmanlar tarafından Aksaray Mahallesinde yapımına karar verilen spor salonun 23 Nisan 2021 tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Aksaray Mahallesi Muhtarı Özcan Bal, Yapımı devam eden spor salonunda incelemelerde bulundu.

EREN: HİZMETE AÇILMASI PLANLANAN SPOR SALONUMUZ İÇİN GÜN SAYIYORUZ

Gençlik İl Müdürü Eren, “ Yapımı devam eden spor salonu şehrimizin özellikle güney bölgesindeki sportif ve sosyal açıdan yapılacak faaliyetlerde önemli bir görev üstlenecektir. Çok uzun yıllar voleybolda alt yapı pozisyonunda olan Aksaray Mahallesinde 2.Ligdeki voleybol takımımızın hem lig müsabakalarında mücadele ettiği için hem de dezavantajlı Mahallemizdeki çocukların kötü alışkanlıklardan korunması yönünde sporla uğraştıkları için mahallemize ciddi bir sosyal ve kültürel katkı sunacaktır.23 Nisan 2021 tarihinde yapımının tamamlanıp hizmete açılması planlanan spor salonumuz için gün sayıyoruz. Bu vesile ile Hayır Sever iş adamı Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sadettin Saran’a Elazığ Valimiz Sayın Erkaya Yırık’a, İlimiz Milletvekillerine ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Spor Salonumuzun, takımımıza ve Aksaray Mahallesi gençlerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.