YEREL
Giriş Tarihi : 11-03-2021 11:18   Güncelleme : 11-03-2021 11:18

FÜH’de özel muayene randevu sistemi duyurusu

FÜH’de özel muayene randevu sistemi duyurusu

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz Fırat Üniversitesi Hastanesi Yönetimince alınan kararda hastanede gerçekleştirilen özel muayenelerin saatlerinin 16.00’dan sonra yapılacağını duyurdu.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz, Hastane Yönetimince alınan kararı yayımladığı duyuru metnin de şu ifadelere yer verdi;  ‘’Hastanemizde öğretim üyeleri tarafından ilave ücret alınarak yapılan özel muayeneler kanun gereği saat 16.00’ dan sonra yapılmaktadır.

Hastalarımızın daha rahat bir şekilde öğretim üyelerimize ulaşabilmeleri ve randevu alabilmeleri için bazı düzenlemeler yapılmış, bu amaçla mesai saatleri içerisinde özel muayene sekreterliği oluşturulmuştur.

Hastalarımız mesai saatleri içerisinde 0 424 234 23 45 nolu telefon hattını arayarak özel muayene sekreterliği üzerinden veya isterlerse http://ftm.firat.edu.tr web adresinden online randevu al seçeneği altındaki özel muayene randevu butonunu seçerek kolaylıkla özel muayene yapan öğretim üyelerimizden randevu alabilirler.

Tüm amacı halkımıza hizmet etmek olan Fırat Üniversitesi Hastanesi Yönetimince kamuoyuna saygı ile duyurulur.’’