YEREL
Giriş Tarihi : 11-03-2021 16:45   Güncelleme : 11-03-2021 16:45

Milletvekili Erol: Vatandaşın beklentileri dinleyin fakir fukaranın hakkını koruyun

Milletvekili Erol: Vatandaşın beklentileri dinleyin fakir fukaranın hakkını koruyun

Elazığ’da incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen Meclis Araştırması Komisyonu,  valiliğe geçerek toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya katılan ve konuşma yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,  “Vatandaşın beklentileri dinleyin fakir fukaranın hakkını koruyun kişilerin inisiyatife dayalı çözüm değil kanunların yeniden düzenlenerek yurttaşlarımızın mülkiyet hakkını koruyun” dedi.

Depreme karşı alınabilecek önlemlerin ve depremlerin zararlarının en aza indirilmesi için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırması Komisyonu,  incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a geldi. 13 milletvekilinin yer aldığı komisyon Elazığ'da ilk olarak valiliğe geçerek toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda deprem ve sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirici sunumlar yapılarak heyete bilgi verildi.  Toplantıya, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da katıldı.

Toplantıda açıklama yapan Milletvekili Gürsel Erol, “Vatandaşın beklentileri dinleyin fakir fukaranın hakkını koruyun kişilerin inisiyatife dayalı çözüm değil kanunların yeniden düzenlenerek yurttaşlarımızın mülkiyet hakkını koruyun” dedi.