YEREL
Giriş Tarihi : 14-03-2021 16:11   Güncelleme : 14-03-2021 16:11

Tıp Bayramı Kutlandı

Tıp Bayramı Kutlandı

Elazığ’da özel sağlık hizmeti sunan hastane, hekimleri ve çalışanları ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.Pandemi döneminde bir seferberlik mücadelesi verir gibi çalışan sağlık çalışanları, 14 Mart Tıp bayramını kutluyor. Elazığ Mediline Hastanesi de, hekimleri ve çalışanları ile birlikte Tıp Bayramı için hazırlanan pastayı kesti.. 

DOĞAN: BU ZORLU GÖREVİ BAŞARIYLA İCRA EDEN TÜM MESLEKTAŞLARIMIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Operatör Doktor Kader Yıldız Doğan, “Sağlıkta yeni bir çizgi olan, Elazığ’a hizmet veren özel Mediline hastanesi ekibi olarak, bu zorlu görevi başarıyla icra eden tüm meslektaşlarımın ve bütün sağlık camiasının Tıp bayramını kutluyorum” diye kaydetti.

OĞUZ: CANLARI PAHASINA FEDAKÂRCA ÇALIŞAN BÜTÜN HEKİM ARKADAŞLARIMIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Funda Oğuz, “Elazığ’da sağlık sektöründe yeni bir nefes olan, Mediline hastanesinde ilk Tıp bayramımızı kutlamanın coşkusunu yaşamaktayız. Bununla birlikte covid pandemisi dolayısıyla, canları pahasına fedakârca çalışan bütün hekim arkadaşlarımın gününü kutluyor,  bu süreçte hayatını kaybeden  sağlık çalışanlarını mihnetle ve saygıyla anıyorum” dedi.

YALÇINKAYA: İLK TIP BAYRAMIMIZ OLMASINA RAĞMEN BURUK BİR ŞEKİLDE KUTLUYORUZ

 İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Asena Serap Yalçınkaya, “ bu yıl Tıp bayramını buruk bir şekilde kutluyoruz. Bu yıl mart ayında pandeminin Ülkemizde 1. Yılını devirmiş bulunduk. Bu süreçte pek çok sağlık çalışanını kaybettik. Bu nedenle burada ilk tıp bayramımız olmasına rağmen buruk bir şekilde kutluyoruz” ifadelerine yer verdi.