YEREL
Giriş Tarihi : 14-03-2021 16:48   Güncelleme : 14-03-2021 16:48

Başkan Yıldırım Sağlık Çalışanlarının “Tıp Bayramını” Kutladı

Başkan Yıldırım Sağlık Çalışanlarının “Tıp Bayramını” Kutladı

14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile sağlık çalışanları ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, pandemi sürecinde büyük bir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum” dedi.

Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı. Bir süre sohbet edip, pandemi süreci ile ilgili bilgi aldı. AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım pandemi sürecinde büyük bir özveriyle çalışan sağlıkçılarımızı bu önemli günde unutmadı. Pandemi süreci sağlık camiasının yaptıkları hizmeti kavramımıza bir kez daha gözler önüne serdi diyen Yıldırım, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

 YILDIRIM: BİR GÜNE HAPSEDİLECEK KADAR KÜÇÜK BİR OLAY DEĞİLDİR

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım “Bazı meslekler vardı zorluk dereceleri hassasiyetleri çok yüksektir. Sadece bir güne hapsedilecek kadar küçük bir olay değildir. Bu gün ile birlikte diğer günlerinde önemini bir kez daha hatırlamamız gerekiyor. Şuan da sadece koronavirüs sağlık çalışanlarının camiasının insanlarının hem yaptıkları hizmet alanıyla birlikte zorluk derecelerini kavramamıza bir kez daha neden oldu” diye kaydetti.