YEREL
Giriş Tarihi : 15-03-2021 15:33   Güncelleme : 15-03-2021 15:33

Bahçeşehir Koleji’nden gazetemize ziyaret

Bahçeşehir Koleji’nden gazetemize ziyaret

Bahçeşehir Koleji Elazığ Kampüsü İlkokul Müdürü Sinan Polat ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Begüm Erol, gazetemizi ziyaret etti.

Bahçeşehir Koleji Elazığ Kampüsü İlkokul Müdürü Sinan Polat ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Begüm Erol, Haberkent Gazetesine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.  Ziyarette, Polat ile Erol’u Gazetemiz genel yayın yönetmeni Metin Erol karşıladı.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Polat ile Erol, Bahçeşehir Koleji çalışmaları ve pandemi sürecinde öğrenciler açısından yaşanan zorluklara ilişkin bilgiler verdi. Kurumsal ilişkileri hakkında bilgiler de veren Polat ile Erol, gazetemizde genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan Metin Erol’u tebrik ederek başarılar diledi. Polat ile Erol,  daha sonra da Haberkent Gazetesi personellerine de çalışmalarında başarılar diledi.

Genel Yayın yönetmenimiz de ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bahçeşehir Koleji yöneticileri Sinan Polat ve Begüm Erol’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.