YEREL
Giriş Tarihi : 16-03-2021 12:13   Güncelleme : 16-03-2021 12:13

‘Öfkem Kendime’ okuyucularla buluştu

‘Öfkem Kendime’ okuyucularla buluştu

Elazığlı yazar Galip Önlü tarafından toplumsal mesajların içerdiği öyküler barındıran ‘Öfkem Kendime’ adlı kitap okuyucularla buluştu.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tıbbı Sekreterlik Bölümü Mezunu Elazığlı Galip Önlü’nün imza attığı toplumsal mesajların içerdiği öyküler barındarın ‘Öfkem Kendime’ adlı öykü kitabı okuyucuyla buluştu. 20 bölümden oluşan ve birbirinden bağımsız konuların ironi bir şekilde okuyucuya aktarılan yapıt sürükleyici yönüyle ilgi uyandırıyor.  Öykü türünde kitapseverlerin tek solukta okuyacağı Öfkem Kendime adlı kitap şimdi tüm kitap satış platformlarında.

‘Öfkem Kendime’ adlı eserin kendisinin ilk eseri olduğunu söyleyen Yazar Galip Önlü,”İlk defa küçük yaşlardan gelen yazma isteğiyle ortaya çıkan kitap, kendine has, birbirinden bağımsız öykülerden oluşan bir kitap. Kitap içerisinde toplumsal mesajlar var, bu mesajların halka aktarılması benim için bir onur olacaktır.   Ele aldığım mesajlar ironi bir şekilde kaleme alınmış, belkide  kitabın ilgi uyandırması da bu yönden kaynaklanıyor. Aslında benim yazar olmak gibi bir amacım yok ancak dediğim gibi her insan gibi yazma isteği oluştuktan sonra ortaya çıktı. Kitabın ilgi çekeceğini umuyorum, bu ilgi beni roman yazmaya da sürükleyecektir. Umarım ileride imza atacağım romanla da okuyucuların karşısına çıkacağım” dedi.

GALİP ÖNLÜ KİMDİR?

1996 yılında Elazığ’da doğdu. İlkokulu Kazım Karabekir İlkokulu’nda okuyan Önlü, liseyi de Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde alan Önlü, Tıbbi Sekreterlik Bölümü’nden mezun oldu. Aynı zamanda ticaretle uğraşan Galip Önlü’nün ilk kitabı 1 Mart tarihinde okuyucularla buluşan Öfkem Kendime adlı öykü kitabıdır.