SPOR
Giriş Tarihi : 22-03-2021 12:31   Güncelleme : 22-03-2021 12:31

Bişi: Yeni planlama yapmalıyız

Bişi: Yeni planlama yapmalıyız

İrfan ARSLAN

Türkiye Kadınlar 2. Voleybol Liginde sezonu 8. Grupta namağlup olarak birinci sırada tamamlayan Elazığ Voleybol takımı, Ankara’da oynanan Play Off grubu maçlarında istediği sonuçları alamadı.

Ankara’da oynanan Play Off grubu maçlarında işlerinin zor olacağını maçlardan önce açıklayan İbrahim Bişi “ Sezon için oluşturduğumuz kadro grup için yeterliydi. Ancak Play Off grubu maçları öncesi takımımızın takviye edilmesi söz konusu olabilirdi. Bu konuda grup maçlarını tamamlarken bazı girişimlerimiz söz konusu oldu ancak bize verimli olacak ve gücümüzü artıracak iyi oyuncular bulamadık. Play Off grubu önce takımımızı takviye edemedik. Bu alanda geç kaldık. Sonuçta Ankara’da oynadığımız üç maçı da kaybettik.” Dedi

Elazığ Voleybol takımının önümüzdeki sezon için daha güçlü bir kadro ile mücadele etmesini sağlama konusunda bir karar alınması durumunda bu çalışmaların erken başlaması ve kadronun takviyesi yönünde alınacak oyuncuların belirlenmesi için istişarelerde bulunmaları gerektiğini belirten İbrahim Bişi şunları söyledi.

“ Takım olarak kadromuzda ki oyuncularımız yeterli. Ancak takımımızın 1. Lige yükselmesi için daha güçlü bir kadro oluşturmamız gerektiği de bir gerçek. Birkaç oyuncu takviyesi ile grubu çok rahat tamamlar ve Play Off grubunda da istediğimizi elde etme konusunda adım atmış oluruz. Bu yıl ki mücadele eksikliklerimizi gördük. Bunları giderecek adımların atılması durumunda istediğimiz sonucu da elde ederiz. Bu konuda yöneticilerimiz ile oturup konuşacağız. Ortaya çıkacak karara göre de hareket edeceğiz.”