YEREL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 14:50   Güncelleme : 25-03-2021 14:50

Aksa Fırat Elektrik’ten işlemlere online kolaylık

Aksa Fırat Elektrik’ten işlemlere online kolaylık

Malatya, Elâzığ, Tunceli ve Bingöl’de 900 bine yakın aboneye hizmet veren Aksa Fırat Elektrik,kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemlerini web sitesine taşıdı.

Aksa Fırat Elektrik, hali hazırda abonelik kaydı bulunan tüm müşterilerine kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemleri için internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başladı.

Dijital yatırımlarını aralıksız sürdüren Aksa Fırat Elektrik, web sitesinden yapılabilecek işlemlere bir yenisini daha ekledi. Aksa Fırat Elektrik’in tüm aboneleri, dijital çağa uygun olarak geliştirilen online hizmet kolaylığı sayesinde, kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemleri için müşteri hizmeti merkezlerine gitmeden, sorgulama ve iade başvurusu yapabiliyor.

Müşteri memnuniyetini odağına alan Aksa Fırat Elektrik, hem işlemlerin kolay ve hızlıca yapılmasını sağlıyor hem de tüm abonelerine diledikleri an online olarak hizmet veriyor. Aksa Fırat Elektrik’te abonelik kaydı olan tüm müşteriler, www.firataksa.com internet sitesi üzerinden hem kalite tazminatı hem de güvence bedeli sorgulama sayfasından işlemlerini kolay ve zahmetsizce gerçekleştirip iade talebinde bulunabiliyor.

Kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemleri için detaylı bilgiye444 9 186 numaralı çağrı merkezini arayarak, en yakın Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden veya www.firataksa.com web sitesi üzerinden erişilebiliyor.