YEREL
Giriş Tarihi : 26-03-2021 13:46   Güncelleme : 26-03-2021 13:46

Mediline Hastanesi’nden gazetemize ziyaret

Mediline Hastanesi’nden gazetemize ziyaret

Müslüm Demirtaş

Mediline Hospital Hastanesi Genel Müdürü Muhittin Siğergök Haberkent Gazetesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Bir süre önce açılışı gerçekleşen ve Elazığ’da sağlık alanında önemli bir değer haline gelen Mediline Hastanesi yönetimi gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette, Hastane Genel Müdürü Muhittin Siğergök’ü gazetemiz genel yayın yönetmeni Metin Erol karşıladı. Ziyaret sırasında Elazığ’a sağlık hizmetleri hakkında bilgi veren Siğergök, gazetemizde genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan Metin Erol’u da tebrik ederek başarılar diledi.

DONANIMLI EKİPMAN VE HEKİM KADROSUYLA ELAZIĞ’IN YERLİ MARKASI

Elazığ’ın sağlık alanında yerli markası olan Mediline Hastanesi’ne Elazığlıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Siğergök, göstermiş oldukları ilgi dolayısıyla Elazığlılara teşekkür etti. Sağlık alanında çığır açan hizmetlerin ülke genelinde karşılık bulduğuna dikkat çeken Siğergök, il dışından da ciddi anlamda hasta kabul ettiklerini ifade etti. Alanlarında uzman ve sevilen hekimlerinden oluşan bir kadroya sahip olduklarını vurgulayan Hastane Genel Müdürü Siğergök, sahip oldukları hekim kadrosunun halk tarafından da karşılık bulduğunu dile getirdi.

 Elazığ’a sağlık hizmetleri alanında faydalı işlere imza atmak için çalışmalarını sürdüreceklerini aktaran Siğergök, Haberkent Gazetesi personellerine çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Erol ise, Elazığ’ın sağlık ve ekonomi alanında sundukları katkı dolayısıyla Siğergök’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.