YEREL
Giriş Tarihi : 27-03-2021 21:48   Güncelleme : 27-03-2021 21:48

Sarıgül'den Şehit Sekin’in Kabrine Ziyaret

Sarıgül'den Şehit Sekin’in Kabrine Ziyaret

Müslüm DEMİRTAŞ

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül il başkanlığı binası olan Elazığ İktidara Hazırlık Merkezi'nin açılışının ardından Şehit Polis Fethi Sekin’in kabrini ziyaret etti.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a geldi. Sarıgül, partisinin Elazığ il başkanlığı binasının açılışının ardından İzmir'de 4 yıl önce terör örgütü PKK tarafından şehit edilen polis memuru Şehit Fethi Sekin'in Baskil'deki kabrini ziyaret etti. Genel Başkan Sarıgül Şehit Sekin’in yiğit bir polis memuru olduğunu belirterek Sekin’in  vatanını ve vatanının evlatlarının canını korumak için  bir an bile düşünmeden kendisini feda ettiğini ve şehitlik mertebesine ulaştığını ifade etti.

 “Elazığ’a Ne Zaman Gelsek Ziyaret Edeceğiz”

Şehit Polis Fethi Sekin’in kabri başında dua eden TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Şehidimiz Fethi Sekin andının gereğini yaptı.  Vatanını ve bu vatanın evlatlarını korumak için kendi hayatını düşünmedi ve şehitlik mertebesine ulaştı. Mekanı cennet olsun. Ne zaman Elazığ’a gelsek böylesine yiğit bir polis memurunun kabrini ziyaret edeceğiz.” dedi.