SPOR
Giriş Tarihi : 29-03-2021 13:53   Güncelleme : 29-03-2021 13:53

Yılmaz Dağ, Ankara’da Toprağa Verildi

Yılmaz Dağ, Ankara’da Toprağa Verildi

Pazar günü Elazığspor Tesisleri’nde geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat eden Elazığspor Antrenörü Yılmaz Dağ’ın cenazesi Ankara’ya götürülerek başkentte toprağa verildi.

Pazar günü Elazığspor Tesisleri’nde geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat eden Elazığspor antrenörü Yılmaz Dağ’ın cenazesi Ankara’ya götürülerek başkentte toprağa verildi. Pazarspor maçı hazırlıkları için hafta sonu yapılan çalışmanın ardından kulüpte istirahat ederken aniden rahatsızlanan Elazığspor kulübü antrenörü Yılmaz Dağ’ın yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etmesinin ardından Anadolu hastanesindeki morgda bekletilen cenazesi, Elazığ’a gelen Yılmaz Dağ’ın eşi ve kayınbiraderi tarafından teslim alınarak Pazartesi günü sabah uçağıyla Ankara’ya götürüldü. Aslen Elazığlı olan ve ailesinin Ankara’da yaşadığı belirtilen Yılmaz Dağ için başkentte öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandığı belirtildi. 

 Yılmaz Dağ’ın cenaze törenine Elazığspor teknik direktörü Cafer Aydın’ın da katıldığı ve teknik direktör Aydın’ın cenazenin defin edilmesinin ardından Rize’nin Pazar ilçesine geçerek Elazığspor kafilesini karşılayacağı öğrenildi.