YEREL
Giriş Tarihi : 30-03-2021 16:19   Güncelleme : 30-03-2021 16:19

Bilgem Koleji’nden Gazetemize Nezaket Ziyareti

Bilgem Koleji’nden Gazetemize Nezaket Ziyareti

Redcolour ve Bilgem Okulları Yönetim Kurulu Başkanları Emre Düşmez ve Oya Düşmez Haberkent Gazetesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Haberkent Gazetesi’ni ziyaret eden Düşmez çiftini Haberkent ortaklarından Efraim Gündem ile genel yayın yönetmenimiz Metin Erol karşıladı.

Ülke genelinde artan vakalara karşı olumsuz etkilenen eğitim ve ekonominin konuşulduğu ziyarette, Düşmez çifti, ayrıca gazetemizde genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan Metin Erol’u tebrik ederek kariyerinde başarılar diledi.

Geçtiğimiz ay yerinde karar uygulamasıyla okulların yüz yüze eğitime açılmasıyla birlikte Bilgem Okulları’nda salgına karşı ve eğitim alan öğrencilerin sağlığını korumak amacıyla tüm tedbirleri aldıklarını söyleyen Düşmez, bu süreçte eğitim alan öğrencilerin ciddi anlamda olumsuzluk yaşadığını aktardı. Elazığ’ın risk haritasında kırmızı renkte yüksek kategoride olması nedeniyle okullarda salgına karşı daha çok tedbirlerin alınması gerektiğini vurgulayan Düşmez, aynı zamanda vakaların azalması adına ve çocukların eğitimden geri kalmamaları adına vatandaşların kuralları daha çok dikkate alması gerektiğinin altını çizdi.

Gündem ve Erol ise bu süreçte eğitimin sürekliliğine daha çok önem verilmesi gerektiğini belirterek, ziyaretlerinden dolayı Redcolour ve Bilgem Okulları Yönetim Kurulu Başkanları Emre Düşmez ve Oya Düşmez’e teşekkür etti, başarılar diledi.