YEREL
Giriş Tarihi : 31-03-2021 16:02   Güncelleme : 31-03-2021 16:02

Karakoçanspor FK.  Esenler Erokspor’la berabere kaldı

Karakoçanspor FK.  Esenler Erokspor’la berabere kaldı

İrfan ARSLAN

Stat: Doğukent

Hakemler: Önder Turgay Demirdak, Harun Öztekin, Ahmet Oğuz Yılmaz

Karakoçanspor FK: Ömer, Mehmet, Burak Altungök, Hüseyin  (A. Fatih Dk.79), Muhammed Sak ( Semih Dk. 79), Kaan ( B.Emre Dk.90+4),  Ferhat, Seyid Ahmet, ‘ Fatih Dk.90+7) Batuhan, Ahmet Can, Burak Kavlak

Esenler Erokspor: Ercüment, Aziz, Muharrem, Berk, Erdinç, Taygun, Murat Kayalı, Muammer ( Hüseyin Dk. 67), Enes ( Mert Dk. 83), Aziz, Abuzer Gaffar

Goller:

Sarı Kart: Ahmet Can, Seyit Ahmet, Semih ( Karakoçanspor FK)  Aziz ( Esenler Erok)

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele veren Karakoçanspor FK. Ligin 29. Haftasında sahasında Esenler Erokspor ile karşılaştı. Takımların karşılıklı ataklar ile gol aradığı karşılaşmada gol sesi çıkmadı.

Karşılaşmaya her iki takımda temkinli olarak başladı. İlerleyen dakikalarda takımların karşılıklı olarak geliştirdikleri ataklarda girdikleri pozisyonları skora yansıtamayınca ilk kırkbeş dakika golsüz eşitlikle sonuçlandı.

İkinci Yarı

Karşılaşmanın ikinci yarısında da takımlar skora lehine bozmak adına ataklar geliştirselerde karşılaşmanın son bölümüne kadar iki takımda gol bulamadı.Karşılaşmanın son bölümünde konk takım net pozisyonları kaçırınca karşılaşma başladığı gibi golsüz sona erdi. Takımlar karşılaşmadan birer puanla ayrıldı.