YEREL
Giriş Tarihi : 01-04-2021 13:28   Güncelleme : 01-04-2021 13:28

Elazığ sorunları Akşener’in masasında

Elazığ sorunları Akşener’in masasında

İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı, Genel Merkez tarafından düzenlenen il bazlı istişare toplantısına katılmak üzere 40 kişilik bir heyet ile Ankara’ya gitti. Toplantıda Genel Başkan Akşener’e iletilen Elazığ sorunlarının TBMM’de gündeme getirileceği aktarıldı.

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve beraberindeki 40 kişilik heyet ile birlikte partilerinin Ankara’da düzenlenen iller bazlı istişare toplantısına katıldı. Genişletilmiş il bazlı istişare ve Ankara ziyaretiyle ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, ziyaret ve toplantının son derece olumlu geçtiğini ve Elazığ’ın sorunlarının Genel Başkan Meral Akşener’e iletildiğini belirtti.

GEZİDEN OLDUKÇA MEMNUN AYRILDIK

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Or, “Genel başkanımız bizi makamında ağırlayarak ilimizin sorunlarını dinledi. ülkemizin sorunlarıyla ilgili de bizlere açıklamalarda bulunan Genel başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendiye şükranlarımızı sunuyoruz. Tabii ki ilçe başkanlarımız Kadın politikalarından sorumlu il başkan yardımcımız ve Gençlik kolları başkanımız ile yönetimimiz bu geziden oldukça memnun ayrıldık. Genel Merkezimizde hemşerimiz sayın Cihan Paçacı ile Genel  başkan yardımcılarımız ve vekillerimize de,  ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.

Çok yakın zamanda ilimizde açılacak olan  kooperatifimiz Güneşin Kadınları ile ilgili  Kadın kolları başkanımız ve  kooperatif üyelerimizle birlikte, Kadın politikalarından sorumlu genel başkan yardımcımız Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nu ziyaret edip ilimizdeki kooperatifle ilgili fikir alışverişinde bulunduk.

AKŞENER ELAZIĞ’A GELİYOR

Her şey memleketimiz için. İnanıyoruz ki; hemşehrilerimiz   seçim zamanı en güzel cevabı vererek şehrimize vekiller kazandıracak. Tüm kadrolarımızla çalışıyoruz. Genel başkanımız en kısa zamanda ilimize geleceğinin sözünü verdi. “ dedi.