YEREL
Giriş Tarihi : 10-04-2021 13:14   Güncelleme : 10-04-2021 13:14

Gazetemiz 27. Yaşında

Gazetemiz 27. Yaşında

Milli iradenin gür sesi, yılın Tarafsız Yerel Gazetesi HaberKent, bugün 27. yayın yılına giriyor. İlimizin son bir yılda yaşadığı tüm sıkıntılara, Anadolu basınının yaşadığı tüm güçlüklere rağmen ilimize ve insanlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.

Ancak yaşadığımız bu sıkıntılar bizleri ilimiz ve insanlarımız adına ‘en’ iyisini yapma sorumluluğuna yönlendiriyor. Sizlerin desteği ile yaptığımız Gazetecilik ülke genelinde de olumlu geri dönüş buldu ve Gazeteniz Haberkent Yılın En Tarafsız Gazetesi ödülünü aldı. Sizlerin sahiplenmezi ile bizlerin çabası bu sonucu ilimize kazandırırken, bizler sorumluluğumuzu devam ettirerek daha nice başarılara ulaşmayı hedefleyeceğiz.

Hak yolundan, Elazığ’ın menfaatlerinden, Elazığlıların sesi olmaktan, gerçekleri dile getirmekten hiçbir zaman vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. İlimiz ve insanlarımız adına yaptığımız ve gündeme taşıdığımız haberlerimizin olumlu sonuçlarını görmek HaberKent Gazetesi ailesi olarak bizlerin en büyük mutluluklarından bir tanesini oluşturuyor.

İlk gün verdiğimiz Elazığ’a ve Elazığlılara sahip çıkma ve ilimizin sorunlarına çözüm getirilmesi mesajımızda bugün daha güçlü bir yapılanma ve daha güçlü bir kadro ile yürüyoruz. 26 yılda yaşadığımız deneyimler ışığında size ve ilimize verdiğimiz hizmet kervanımız daha bilinçli ve güçlenerek, bünyemiz içinde yapılacak çalışmalarla devam edecek.

Amacımız ve hedefimiz, problemlerini gündeme taşıyacağımız Elazığ’ın ve Elazığlıların dertlerine çözüm getirmek. İddiamız, bu yolda taviz vermeden ve kararlı adımlarla yürüyecek olmamızdır. İlimizin gelişmesi, kalkınması yolunda doğru bildiğimiz her çalışmayı yapacağız. İlin problemlerine çözüm getirilmesi için üzerimize düşeni gerçekleştireceğiz. İlin yöneticileri ile sürekli diyalog içinde olacak, eksiklerini eleştirecek güzelliklerini kamuoyu ile paylaşacağız.

Biz birlikte olduğumuz sürece daha iyi olacağız. Elazığ’ın ve Elazığlıların bizleri sahiplenmesi her zaman bizim gururumuz olmuştur. Millete hizmet yolunda tüm zorluklara ve badirelere rağmen doğrulardan şaşmadan yolumuza devam ediyoruz. Biz birlikte Elazığ’ız. Biz birlikte HaberKent’iz.