YEREL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 11:37   Güncelleme : 12-04-2021 11:37

27. Yıl kutlama mesajları

27. Yıl kutlama mesajları

2020 yılının Tarafsız Yerel Gazetesi ödülünü alan, Elazığ’ın ve Elazığlıların gür sesi gazetemiz Haberkent 27. Yaşına girdi. 27. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla il protokolü, ilimiz siyasileri ve STK’lar kutlama mesajları yayımlayarak gazetemizi tebrik etti.

Tarafsız yayıncılık anlayışıyla yayın hayatını sürdüren, Elazığlıların sesi olmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyen gazetemiz Haberkent 27. Yaşına girdi. Elazığ Valisi Erkaya Yırık, ilimiz milletvekilleri, belediye başkanları, kurum müdürleri ve STK’lar 27. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayımlayarak başarılarla dolu bir yayım hayatı dileklerinde bulundu. İşte gazetemizin 27. kuruluş yıl dönümünü kutlayanların kutlama mesajları…

“GAZETENİZİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, gazetemizin kuruluşunun 27. Yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajla gazetemizi tebrik etti. Vali Erkaya Yırık mesajında, “Yayın hayatında 26. Yılını idrak eden gazetenizin kuruluş yıl dönümünü kutlar, İlimiz basınına sağladığınız katkılar ile şehrimizin sosyal ve kültürel hayatına sunduğunuz hizmetlerinizden dolayı başta şahsınız olmak üzere gazetede tüm emeği geçenleri tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.”dedi.

“DOĞRULARI AKTARMA GÖREVİNİ ÜSTLENEN HABERKENT’İ KUTLUYORUM”

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık yayımladığı mesaj kutlama mesajı ile “26 yılı başarılarla geride bırakan Haberkent Gazetesi'ni tebrik ediyor, vatandaşlarımıza doğruları aktarma görevini üstlenen Haberkent Gazetesi'nin 27'nci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. İmtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç, başta olmak üzere gazete çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

Ak Parti Elazığ Milletvekili Tolga Zülfü Ağar yayımladığı kutlama mesajında, “Haberkent Gazetesi'nin 27'nci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. İmtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç başta olmak üzere gazete çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

“KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM”

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile gazetemizi tebrik etti. Milletvekili Demirbağ, “Haberkent Gazetesi'nin 27'nci kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, Haberkent ailesinin yayın hayatının daim olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyorum” diye ifade etti.

“27. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”

Gazetemize kutlama mesajı yayınlayan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Elazığ’da yayın hayatını sürdüren Haberkent Gazetesi’nin 27. kuruluş yıl dönümünü kutlar, bu vesile ile gazete çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

“BAŞARILAR VE KOLAYLIKLAR DİLİYORUM”

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da yayımladığı mesajla Haberkent’e başarılı bir yayım hayatı diledi. Başkan Yıldırım, “Haberkent Gazetesi'nin 27'nci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, Haberkent ailesine çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.” Diye ifade etti.

“İLKELİ BİR DURUŞ”

Ak Parti MKYK Yedek Üyesi ve Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ise yayımladığı mesajında, “İlkeli bir duruş ve doğru haber yapma anlayışı ile 26 yılı geride bırakan Haberkent Gazetesi'ni tebrik ediyor, 27. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. İmtiyaz sahibi Mustafa Feyzi Koç şahsında bütün gazete çalışanlarına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ak Parti 26. Dönem Elazığ Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Av. Ömer Serdar da gazetemizin yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Av.Serdar mesajında, “Tarafsız, ilkeli, objektif habercilik ve yayın anlayışıyla halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan Haberkent Gazetesinin 27. kuruluş yıldönümünü kutlar, gazete çalışanları ve değerli tüm basın emekçilerini tebrik ederim” dedi.

Ak Parti Elazığ eski Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı da yayımladığı mesajında, “Hemşehrilerimize doğru ve tarafsız haber aktarma anlayışıyla önemli bir sorumluluğu yerine getiren Haberkent Gazetesi’nin 27.Yılını tebrik ediyor, imtiyaz sahiplerinden, çalışan tüm ekibe, emek veren herkese başarılar diliyorum” dedi.

 Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç, “İlimizde yayın hayatını sürdüren, yerel basınımızın önemli bir üyesi olan Haberkent Gazetesinin 27’inci kuruluş yıl dönümünü kutlar, size ve gazetenizin tüm çalışanlarına sağlıklı ve başarılı nice yıllar dilerim” dedi.

Gazetemizin kuruluş yıl dönümünde bir kutlama mesajı yayımlayan Elazığlı iş adamı Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci de, “Elazığ’da uzun yıllardır yayın hayatını sürdüren, tarafsız ve ilkeli yayıncılığı ile her kesimin hoşgörüsünü kazanan Haberkent Gazetesi’nin 27. Kuruluş Yıl dönümünü kutlar, bu vesile ile gazete çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.” Dedi.

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı da kutlama mesajında, “Haberkent Gazetesi'nin 27'nci kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, Haberkent ailesinin yayın hayatının daim olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Akçakiraz Beldesi Belediye Başkanı Sabahattin Kaya da yayımladığı mesajında, “Haberkent Gazetesi'nin 27. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Vatandaşlarımıza doğruları aktarma görevini üstlenen Gazete yöneticisi Mustafa Feyzi Koç ve ortağı Efraim Gundem başta olmak üzere değerli gazete çalışanlarına Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum” diyerek başarı dileklerinde bulundu.

Kutlama mesajı yayımlayan Türk Kızılay Elazığ Şube Başkanı Rahman Kızılkaya ise, “Tarafsız ve ilkeli haber anlayışı ile Yayın yapan Haberkent Gazetesi’nin Kuruluşunun 27. Yılını kutlar Sahiplerine ve Çalışanlarına Yayın Hayatında Başarılar Dilerim” dedi.

Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş’ta özel günümüzü unutmadı. Karataş, yayımladığı kutlama mesajında, “Sağlık Çalışanlarının sesini duyurmak için büyük özveri ile hareket eden, tarafsız yayıncılığı ile ödüllere doymayan, gerçek habercilik anlayışı ile yayın hayatını sürdüren gazetenizin 27. kuruluş yıl dönümünü kutlar, İlimizin sosyo-kültürel hayatına katkıları ve mahalli basınımıza hizmetlerinden dolayı tüm emeği geçenleri tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.” İfadelerini kullandı.

Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik, Ak Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Canan Şavlı, Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası Genel Başkanı Tayyip Dalgın ile meslektaşlarımız Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak, Elazığ Son Haber ile Elazığ Yeni Haber internet haber sitesi de gazetemizin 27. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak başarılı bir yayım hayatı dileklerinde bulundu.