YEREL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 15:37   Güncelleme : 12-04-2021 15:41

Bahşi’den Gazetemize Ziyaret

Bahşi’den Gazetemize Ziyaret

Müslüm DEMİRTAŞ

Memur Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, 27. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Haberkent Gazetesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Tarafsız yayıncılık anlayışıyla yayın hayatını sürdüren gazetemiz Haberkent 27. Yaşına girdi.  Memur Sen Elazığ İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yeni ve beraberindekiler ile birlikte Haberkent Gazetesi’nin kuruluş yönümü dolayısıyla bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette; Başkan Bahşi ve beraberindekileri gazetemiz ortaklarından Efraim Gündem karşıladı. 

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Memur Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi,  26 yılı başarılarla geride bırakarak 27. Yaşına giren Haberkent Gazetesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdiğini belirterek, kuruluş yıl dönümünün hayırlı olmasını diledi. Haberkent Gazetesi’nin Elazığ’ın güçlü gazetelerinden biri olduğunun altını çizen Bahşi, bu güçle birlikte eğitimcilerin de sesi olduğunu belirterek teşekkür etti. Haberkent Gazetesi yöneticileri nezdinde gazete personellerini tebrik eden Bahşi, başarılı bir yayın hayatı dileklerinde bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten gazetemiz ortaklarından Efraim Gündem ise, Bahşi ve beraberindekilere teşekkür etti. Doğru ve tarafsız ilkesi çizgisinden ayrılmayacağını belirten Gündem, eğitimcilerin sesi olacaklarına devam edeceklerini kaydetti.