SPOR
Giriş Tarihi : 18-04-2021 14:22   Güncelleme : 18-04-2021 14:22

Elazığspor’dan TFF’ye başvuru

Elazığspor’dan TFF’ye başvuru

Kümede kalma yolunda her türlü formülü masaya yatıran Elazığspor, sezonun 36. Haftasında ilimizde oynanacak olan Mamakspor Maçı’nın Doğukent Stadyumu’nda alınması için Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvuruda bulundu.

Kümede kalma yolunda kader haftalarına giren Elazığspor, bu doğrultuda her türlü formülü masaya yatırıyor.

Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup’ta Kastamonuspor ile birlikte kümede kalabilmek için amansız bir savaş veren bordo-Beyazlı ekibimiz, sezonun 36. Haftasında ilimizde oynanacak olan Mamakspor Maçı’nın Doğukent Stadyumu’nda alınması için Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvuruda bulundu.

Sakaryaspor ve Bodrumspor Maçlarını Gençlik Merkezi’nde oynayan ancak Mamak Maçı için yeniden Doğukent’e dönmeyi planlayan Bordo-Beyazlı ekibimiz, bu konuda Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvuruda bulundu.

Talimatlar gereğince saha değişiklikleri talebinde müsabaka tarihinden en az 15 gün önce Türkiye Futbol Federasyonu’na talepte bulunulması gerekirken, Elazığspor bu süreyi aştığı için Mamakspor Kulübü’nden de onay istedi.

Alınan bilgilere göre Mamakspor’un da Elazığspor’dan gelen talebi olumlu karşıladığı öğrenilirken, her iki kulübün Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptıkları başvuru üzerine, talebin olumlu sonuçlanması bekleniyor.

Buna göre, herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda Elazığspor-Mamakspor Maçı, 28 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’de Doğukent Stadyumu’nda oynanacak.