YEREL
Giriş Tarihi : 18-04-2021 15:24   Güncelleme : 18-04-2021 15:27

MİSİAD’tan Elazığ'a yardım eli

MİSİAD’tan Elazığ'a yardım eli

MİSİAD Samsun Şube Başkanı Yılmaz Alcan, Ramazan Ayı Yardımları Kapsamında Elazığ’da İhtiyaç Sahibi Ailelere Dağıtılması İçin Yardım Kolisi Gönderdi.

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği Samsun Şube Başkanı Yılmaz Alcan’ın sahibi olduğu ticaret firması, Ramazan ayında yardım çalışması başlattı. Yılmaz Alcan başkanlığındaki özel ekip, Samsun’da ihtiyaç sahibi ailelere yönelik erzak yardımlarını ulaştırdı. Samsun’un yanı sıra hazırlanan 155 yardım kolisi de dağıtılmak üzere Elazığ’a gönderildi.

Elazığ’da yardımları teslim alan MİSİAD Elazığ Şubesi Hicret, Kültür, Çatalçeşme ve Ulukent Mahallesi başta olmak üzere kent genelinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolilerini dağıttı. Ayrıca MİSİAD Diyarbakır şube başkanı Tuncay Kaya’ da Elazığlı vatandaşlara dağıtılması için yardım kolileri gönderdi.

Başkan Yılmaz Alcan yaptığı açıklamada; “özellikle son dönemlerde hem depremin hem de pandeminin olumsuz etkilerini gidermek için Elazığ’da ihtiyaç sahipleri ile bir araya geldik ve ramazan ayı içerisinde naçizane yardımlarımızı gerçekleştirdik.”dedi.