YEREL
Giriş Tarihi : 25-04-2021 19:06   Güncelleme : 25-04-2021 19:06

Hemşehrimiz Yanılmaz’a Yeniden Refah Partisi’nde önemli görev

Hemşehrimiz Yanılmaz’a Yeniden Refah Partisi’nde önemli görev

Hemşehrimiz Mustafa Yanılmaz Yeniden Refah Partisi, Siyasi İşler Başkanlığı, Milli Siyaset Kurulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Politikaları Kurul Başkanlığı görevine getirildi.

Hemşehrimiz Mustafa Yanılmaz Yediden Refah Partisi’nde , Siyasi İşler Başkanlığı, Milli Siyaset Kurulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Politikaları Kurul Başkanlığı görevlerine atandı. Öte yandan hemşehrimiz Yanılmaz, 6 Haziran’da yapılacak Afyonkarahisar Güney Beldesi ara seçimler için Genel Merkez Seçim Koordinatörü olarak görevlendirildi.

MUSTAFA YANILMAZ KİMDİR?

4 Mayıs 1974 yılında Elazığ’da doğdu. Elazığ Fırat İlkokulu’ndan mezun olan ve daha sonra Elazığ İmam Hatip Lisesi’nde eğitimini tamamladı. Yeniden Refah Partisi – Siyasi işler Başkanlığı - Milli Siyaset Kurulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Politikaları Kurul Başkanı, İşadamı (Navigator Grup Danışmanlık&Ticaret), Yeniden Refah Partisi Ankara İl Kurucular Kurulu Üyesi, 2016 – 2019 Elazığ – PALU Belediye Başkanlığı Genel Koordinatör, 2014 – 2016 Elazığ Belediyesi Ulaşım A.Ş. - STS Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. Müdürü, 2009 – 2014 Safir Kurumsal Hizmetler Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. Şirket Kurucusu, 2007 – 2014 KİM Ses&Işık Sistemleri Ltd. Şti. Şirket Kurucusu, 2003 – 2007 SFM Elektronik Ses&Işık Organizasyon Genel Koordinatörü, 1999 – 2001 Askerlik Görevi, NATO Barış Gücü Türkiye İkmal Ünitesi (Bosna Hersek – Kosova – Arnavutluk Barış Gücü Türk Birlikleri Türkiye İrtibat Ofisi), 1993 – 1999 Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Özel Kalem Personeli iş tecrübeleri olan Yanılmaz’ın Maden Danışmanlığı, Harita Uygulamaları, Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, PR Çalışmaları, Anket ve Kamuoyu Yoklama, Sosyal Medya, Tanıtım ve Etkinlik Organizasyonu, Seçim Kampanyası, Metin Yazarlığı, MS Word , MS Excel, MS Power Point, İnternet, Grafik Tasarım, Taekwondo Antrenörü, İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı, VIP Yakın Koruma, Taktik Silah ve Atış Eğitimi, Ses, Işık, Görüntü, CCTV Kontrol ve Kumanda Sistemleri alanında uzmanlıkları bulunmakta. Yanılmaz evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haberkent Gazetesi olarak Mustafa Yanılmaz’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.