SPOR
Giriş Tarihi : 26-04-2021 12:54   Güncelleme : 26-04-2021 12:54

Cezalılar geri döndü

Cezalılar geri döndü

İrfan ARSLAN

Tetiş Yapı Elazığspor’da eksiklikler gideriliyor. Bordo Beyazlı temsilcimizin Bodrumspor maçında gördükleri kartlarla cezalı duruma düşen Cengizhan Akgün, Görkem Yağcı ve Selim Enes Özeren, bir maçlık kart cezalarını tamamladılar. Takımda sakatlıkları nedeniyle yer alamayan oyuncularında tedavisinin devam ettiği ve bu oyuncuların Mamakspor maçına yetiştirilmesine çalışıldığı belirtildi.

Elazığspor’da son 3 haftada hedeflenen 9 puan için geriye sayım başlarken, kart cezalısı oyuncuların cezalarını tamamlayarak hazır duruma gelmeleri teknik heyeti oldukça sevindiriyor. Ligin 34. Haftasında ilimizde oynanan Bodrumspor maçında gördükleri kartlarla cezalı duruma düşen ve 1 maçlık cezalarını Kırşehir Belediyespor maçıyla tamamlayan Cengizhan Akgün, Görkem Yağcı ve Selim Enes Özeren, ligin 36. Haftasında Çarşamba günü ilimizde oynanacak olan Mamak FK maçında oynayacak duruma geldiler.

Kırşehir Belediyespor maçında gördüğü ikinci sarı kartla oyun dışı kalan Ömer Faruk Aydemir’in ise Mamak FK maçında forma giyemeyeceği açıklandı. Öte yandan sakatlıklarından dolayı Kırşehir Belediyespor maçı kadrosunda yer almayan Yiğitcan Erdoğan, Muhammet İldiz ve Hebat Alan’ın tedavilerinin ise yoğun bir şekilde devam ettiği ve Mamak FK maçına yetiştirilmeye çalışıldığı öğrenildi.