SPOR
Giriş Tarihi : 26-04-2021 13:27   Güncelleme : 26-04-2021 13:27

SYSK Üsküdar Bld. SK. maçına hazırlanıyor

SYSK Üsküdar Bld. SK. maçına hazırlanıyor

İrfan ARSLAN

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Liginde mücadele veren Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü ligde ki 21. Maçını hafta sonunda evinde Üsküdar Bld. SK. ile yapacak.

Ligde genç bir kadro ile mücadele verdiklerini belirten Elazığ SYSK takımı Antrenörü İsmail Bayraktar; “Genç bir kadro ile oynadığımız ligde arzu ettiğimiz neticelerin uzağında kaldık. Sonuçta son derece güçlü takımların yer aldığı bir ligde mücadele veriyoruz. Bu mücadelenin içinde kendimize, sezon başında takımımızı takviye etmiş olsaydık iyi bir yer bulabilirdik. Ancak olmadı. Genç oyuncularımız da bugüne kadar son derece başarılı mücadeleler verdiler. Ancak bu mücadelede rakip takımın deneyimli oyuncuları girince ibre rakiplerimize dönüyor.

Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Liginde son iki haftaya geldik. Sezonun sahamızda ki son maçını oynayacağız. Ardından da deplasmanda Görele ile oynayacağımız karşılaşma ile sezonu tamamlayacağız.

Hafta sonunda kendi sahamızda oynayacağımız Üsküdar Bld. SK. şu anda ligde dördüncü sırada. Biz bu maçta da iyi bir oyun sergilemek ve tabi ki kazanmak için mücadele edeceğiz” dedi