YEREL
Giriş Tarihi : 04-05-2021 13:46   Güncelleme : 04-05-2021 13:48

'Mikro Ve Küçük İşletmelere Destek Programı' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

'Mikro Ve Küçük İşletmelere Destek Programı' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Fırat Teknokent Firmalarına KOSGEB Covid-19' Dan Etkilenen Mikro Ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Elazığ KOSGEB Müdürlüğü ve Fırat Teknokent TGB işbirliğinde “Covid-19’ dan Etkilenen Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı” 6 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 14:00 da Fırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ndeki teknoloji firmalarının katılımları ile Elazığ KOSGEB Müdürü Şaban Yaşa’nın sunumlarıyla zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirildi. Bilgilendirmeye Fırat Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Erhan Akın’ın yanı sıra birçok firma sahibi katıldı.

Yapılan bilgilendirmede firma sahiplerine hızlı destek programı başvuru kriterleri ile verilecek destekler anlatıldı. Covid-19 salgınından etkilenen Fırat Teknokent TGB firmalarına istihdamlarının devamı için başvuru süreci anlatılırken destek programının detayları verildi. Firmaların destek alabilmesi için şartların uygunluğu anlatıldı ve soru- cevap oturumu ile sonlandı.