YEREL
Giriş Tarihi : 04-05-2021 14:17   Güncelleme : 04-05-2021 14:17

Yerel Üreticilere ETSO’dan E-Ticaret Kolaylığı

Yerel Üreticilere ETSO’dan E-Ticaret Kolaylığı

“Elektronik Ortamda Satılmayan Hiç Bir Ürün Yok” diyen ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, ürünlerini elektronik ortamda satmak isteyen yerel üreticilere seslenerek ETSO’nun bu imkânlarından faydalanın çağrısı yaptı.

E- TİCARETİN devam ettiği bir dönemdeyiz diyen ve elektronik ortam da satılmayan ürün yok diyen ETSO Başkanı Asilhan Arslan yerel üreticilere seslendi.

ARSLAN: ELEKTRONİK ORTAMDA SATILMAYAN HERHANGİ BİR ÜRÜN YOK

Başkan Arslan, “Elektronik ortamda, elektronik ticaret devam ediyor. Türkiye’de ve Dünya’da elektronik ortamda satılmayan herhangi bir ürün yok. yerel tacirlerimiz, üreticilerimiz elektronik ortamda ticaretlerine devam etmek istiyorlarsa, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasını yüzde yüz iştiraki olan Elaızğburada.com.tr ismiyle hizmet veren e ticaret yoluyla tüm ürünlerini satabilirler. Böylelikle kapanma döneminde bırakın ticari kayıplara uğramayı, ticari kazançlara bile erişebilirler. Bu da Elaızğ Ticaret ve Sanayi Odamızın üyelerine sunduğu önemli bir destektir. Lütfen üreticilerimiz, tüccarlarımız reyonlarında olan ürünlerini veya ürettikleri ürünlerini gelip Elazığ Ticaret Odasında ki ilgili arkadaşlarımızla irtibata geçsinler ve düşük komisyon oranıyla, düşük kargo ücretleriyle bu hizmetten yararlansınlar” ifadelerine yer verdi.