YEREL
Giriş Tarihi : 06-05-2021 08:25   Güncelleme : 06-05-2021 08:29

Silahla vurulan şahsı hastaneye bırakıp kaçtılar

Silahla vurulan şahsı hastaneye bırakıp kaçtılar

Elazığ’da dün akşam saatlerinde silahla yaralanan M.S. isimli bir şahıs kimliği belirsiz kişiler tarafından Fethi Sekin Şehir Hastanesi aciline bırakıldı. Yaralanan kişiyi bırakan 3 kişi kayıplara karışırken polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Olay dün akşam saatlerinde Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen 3 kişi bir araçla göğsünden silahla vurulmuş bir şekilde yaralanan M.S.’yi Şehir Hastanesi Acilinin önüne getirdi. Araçtan inen üç kişi görevli sağlık çalışanlarına “yaralımız var acil yardım edin” diyerek yardım istedi. Sağlık çalışanlarının yardımıyla göğsünden vurulmuş olan şahıs acil servisten içeriye alındı.

Yaralıyı getiren 3 kişi ise “arabadan ceketimizi alacağız” diyerek acil servisten çıktı. Acil servisten çıkan üç kişi hemen araçlarına binerek hastaneden uzaklaştı. Yaşanan durum üzerine polis ekipleri, silahla vurularak yaralanan kişiyi hastaneye bırakıp kaçan 3 kişinin bulunması için geniş çaplı inceleme başlattı. Polis ekiplerinin kimlik tespitlerinin yapmak üzere güvenlik kameralarını incelediği öğrenildi.