YEREL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 19:04   Güncelleme : 08-05-2021 19:04

Arslan: Yeryüzündeki en güçlü sevgi annelerin yüreğindedir

Arslan: Yeryüzündeki en güçlü sevgi annelerin yüreğindedir

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, annelerin ailenin temel direği olmasının yanında, hünerli ve girişimci elleriyle iş dünyasında da üretimin ve bereketin adı olduğunu söyledi.

Anneler her alanda rol modeldir…

Başkan Arslan yayınladığı mesajında “Kendi çocuklarıyla beraber toplumun da geleceğini şekillendiren annelerimiz aslında en büyük öğretmen ve rol modeldir. Anne olmak demek; bir fidanı her gün sevgiyle sulamak, bir ömrü onun gelişimi için harcamak demektir. İnanıyorum ki, yeryüzündeki en güçlü ve en saf sevgi annelerin kalbindedir.

Kadınlar; annelik gibi kutsal bir değerin yanında, iş dünyasında da büyük başarılara imza atmaktalar. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak camiamıza ve iş dünyamıza kattıklarından büyük bir sevinç duymaktayız.

Bu düşüncelerle, yüce dinimizde ve kültürümüzde müstesna bir yeri olan tüm annelerimizin Elazığ iş dünyası adına ‘Anneler Günü”nü kutluyor,  tüm anneleri saygıyla selamlıyor, kaybettiğimiz annelerimizi de rahmetle ve minnetle anıyorum” ifadelerinde bulundu.