YEREL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 13:51   Güncelleme : 12-05-2021 13:51

MHP İl Başkanı Işıkver’den Ramazan Bayramı mesajı

MHP İl Başkanı Işıkver’den Ramazan Bayramı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Işıkver, mesajında, “Toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir Ramazan Ayını daha geride bırakıp, Yüce Allah’ın tüm inananlara kutsal bir hediyesi olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hepimizin bildiği gibi bayramlar, geleceğe olan umutların tazelendiği, hüzünlerin unutulup, mutlulukların paylaşıldığı çok özel günlerdir.

Fakat son 2 yıldır tüm insanlığı kuşatan Covid-19 salgını dolayısıyla, kontrollü bir yaşam sürmekte ve bu mutlu günlerimizi sevdiklerimizden ayrı olarak kutlamaktayız. İçimizi burkan bu tablonun yanı sıra son birkaç gündür Kudüs’te yaşanan insanlık dışı görüntüler ve İslam dünyasının ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılar, hüznümüzü bir kat daha artırmaktadır. Ancak, ümitlerimizin yeşerdiği, aydınlık yarınlara olan beklentilerimizin katlandığı bu bayram günlerinde, tüm güçlükleri el birliği ile atlatacağımıza yürekten inanıyorum.

Her türlü zorluğu, ortak değerlerimiz etrafında kenetlenerek aşıyoruz. Çünkü bizi bir arada tutan sevdamız; vatanımızdır, bayrağımızdır, milli ve dini bayramlarımıza olan inancımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak, Tüm Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Sarılıp kucaklaşamadığımız, çocukların kapımızı çalamadığı son bayram olması dileğiyle” ifadelerini kulandı.